Rybolov

Chcete si zarybařit v nádherné přírodě? U nás je to pravé místo.

Náš apartmán se nachází na rybářsky velmi atraktivním místě. Přímo z přístavu vyjedete kanálem do zátoky k ostrovům Malý a Velký Tajvan, kde se na svazích a u zatopené železniční trati loví candát, okoun, balen a štika.

Za Tajvanem se při protějším břehu táhnou rozsáhlá pařezová pole, která jsou vyhlášeným místem pro přívlač, zejména v podzimních měsících.

Na levém břehu (přilehlém k nám) je od 16. 6. Povolen 24hodinový lov. Je tedy možnost vyvážky na sumce, jejichž počet se na Lipně neustále zvětšuje, nebo lovu candáta a úhoře po celou noc.

V zátoce jsou také vhodná místa s větší hloubkou pro lov velkých kaprů (od 16.6. nonstop), Na Lipně sice nedosahují závratných hmotností, za to jsou velmi bojovní a už kapr nad 70 cm prověří Vaše nářadí a schopnosti.

Protože jsme zároveň provozovateli rybářských obchodů v Českých Budějovicích, jsme schopni Vás (po dohodě) dozásobit vším, co by Vám případně chybělo.

Zajišťujeme také zapůjčení hliníkových lodí (k apartmánu je jedna vždy zdarma) a zapůjčení elektrických motorů Torqeedo (2 ks), 2,5koňového motoru Suzuki a 4koňového motoru Yamaha (viz ceník).

Bližší informace ohledně rybolovu: tel. 777 160 965