Náš apartmán

Apartmán se nachází v obci Hůrka mezi Horní Planou a Černou v Pošumaví, v prvním patře bytového domu. Apartmán je určen pro 4 dospělé osoby s možností přistýlky pro další 2 (rozkládací gauč). Součástí je obývací ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem, samostatná ložnice se dvěma lůžky, plně vybavená kuchyň s jídelním stolem a koupelna se sprchovým koutem. Součástí obou ložnice je šatní skříň a TV. Hosté mají zdarma k dispozici loď s pádly, kterou se dostanou přilehlým kanálem do vodní nádrže Lipno.

Objekt nabízí přímý vstup k vodní nádrži Lipno vodním kanálem pro rybářské lodě a paddleboardy. Součástí komplexu je dětské hřiště, vybavené bazénem, houpačkami, skluzavkou, trampolínou, stolním tenisem, brankami na fotbal i sloupky na volejbal. 

V okolí budovy najdete hned několik míst k posezení. Buď na přilehlém pozemku, kde je možné využít ohniště či grilovat, na terase s výhledem na Lipno, či na kryté terase u vstupu do budovy, kterou je možné využít při nepříznivém počasí. Součástí objektu je také úschovna kol a lyží a parkoviště.

Přímo kolem objektu vede cyklostezka Okolo Lipna, po které lze celou přehradu objet (108 km), nebo jen vyrazit na kratší výlet. V bezprostředním okolí apartmánu se také nachází několik restaurací. Můžete si tak skočit na točené pivo přes silnici, nebo zajít o pár kroků dál do vyhlášené rybí restaurace a ochutnat místní gurmánské dobroty.

Věříme, že díky pestrému vybavení si u nás dovolenou užijí rybářské party i rodiny s dětmi. Díky strategické lokalitě si můžete užít rybaření, cykloturistiku, houbaření, vodní sporty nebo jen klidně prožité dny u vody. V zimě můžete vyrazit bruslit či lyžovat na nedaleký Kramolín.

Nabízíme také pronájem lodí s motory. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Těšíme se na Vás v Hůrce.